Bellissimki

to my,

Aneta i Ania

Od ponad 6 lat jesteśmy wspólniczkami i prowadzimy gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej Bellissima Atelier we Wrocławiu. Od początku naszej współpracy naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każdy pacjent otrzyma pomoc w różnych schorzeniach skórnych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wyspecjalizowałyśmy się w zabiegach opartych na indywidualnych terapiach zabiegowych głównie przeciwtrądzikowych i odmładzających.

Okres pandemii był dla nas motorem napędowym do działania, dlatego postanowiłyśmy naszą pasję przenieść do Internetu i tak
powstały Bellissimki oraz program TWÓJ TERAPEUTA SKÓRY.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że połączenie pielęgnacji gabinetowej i domowej daje najlepsze rezultaty. Zauważamy jednak, że zdecydowana większość naszych pacjentów nie stosuje odpowiedniej pielęgnacji domowej, dlatego z zespołem naszych ekspertów opracowałyśmy możliwość konsultacji online, gdzie indywidualnie dobieramy pielęgnację krok po kroku.

Na potrzeby tego projektu stworzyłyśmy program Bellissimki na kanale SCE TV na platformie YouTube, w którym dzielimy się naszą wiedzą z zakresu kosmetologii. Poruszamy także tematy lifestylowe dotyczące zdrowia i urody. Poruszamy także tematy lifestylowe dotyczące zdrowia i urody.

Prowadzimy także profile społecznościowe na Instagramie i Facebooku gdzie skupiamy się na domowej pielęgnacji, testujemy kosmetyki, analizujemy składy i wystawiamy szczere recenzje Beauty.

Zapraszamy Cię do obserwacji naszych profili w social mediach.