Agnieszka Lewandowska

KOSMETOLOG / PODOLOG

Anna Chrzanowska

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Aneta Turzyńska

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Anna Chomiuk

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / KOSMETOLOG

Justyna Klok

TRYCHOLOG / KOSMETOLOG

Urszula Przepióra

DIETETYK KLINICZNY

Anna Chomiuk

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / KOSMETOLOG

Aneta Turzyńska

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Anna Chrzanowska

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Poznaj naszą historię

2013
2013

W 2013 roku Anna Chomiuk otworzyła we Wrocławiu swój pierwszy gabinet kosmetologiczny pod nazwą Bellissima Atelier.

2015
2015

W 2015 roku na stanowisku recepcjonistki dołączyła do zespołu Aneta Turzyńska.

2017
2017

W 2017 roku Aneta Turzyńska została samodzielną menedżerką gabinetu Bellissima Atelier.

2019
2019

W 2019 roku podczas pandemii powstała nasza marka osobista – Bellissimki.

2022
2022

W 2022 roku nawiązana została współpraca z doktor medycyny estetycznej Anną Chrzanowską.

2023
2023

W 2023 roku właścicielka kliniki Anna Chomiuk zdobyła statuetkę kobiety biznesu "Jestem kobietą i sięgam po więcej" w plebiscycie organizowanym przez Klub Kobiet Przedsiębiorczych "Czerwona Szpilka".

Niedługo później do zespołu dołączyła trycholog Justyna Klok, dietetyk kliniczny Urszula Przepióra oraz kosmetolożka Agnieszka Lewandowska.

Jednocześnie w tym samym roku Anna Chomiuk i Aneta Turzyńska jako wspólniczki na 10-lecie firmy otworzyły wymarzoną Klinikę Diagnostyki Skóry by Bellissimki specjalizującą się w diagnostyce skóry.

Poznaj nasz zespół

Anna Chomiuk

Anna Chomiuk

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / KOSMETOLOG

Założycielka Kliniki Diagnostyki Skóry by Bellissimki. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Autorka programu konsultacyjnego „Twój Terapeuta Skóry”, który jest innowacyjną usługą w podejściu do pacjenta. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w diagnostyce skóry i terapiach Anti-Aging. Dzięki jej holistycznemu i indywidualnemu podejściu do potrzeb pacjentów uzyskuje spektakularne efekty w swoich terapiach zabiegowych.

Od kilku lat realizuje się także w profesji podologa. Zajmuje się schorzeniami stóp, które na co dzień utrudniają funkcjonowanie, a pomoc w ich leczeniu i poprawa komfortu życia pacjentów daje jej ogromną satysfakcję.

Prywatnie jej pasją są podróże, wędrówki górskie oraz sport.

Aneta Czworowska

Aneta Turzyńska

WŁAŚCICIELKA KLINIKI / TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH

Założycielka Kliniki Diagnostyki Skóry by Bellissimki. Autorka programu konsultacyjnego „Twój Terapeuta Skóry”, który jest innowacyjną usługą w podejściu do pacjenta.

Ekspertka w układaniu indywidualnych planów pielęgnacyjnych uzupełniających terapie w gabinecie.

Specjalizuje się także w terapiach odmładzających i depigmentacyjnych.

Zarządza całym zespołem oraz koordynuje pracę Kliniki Diagnostyki Skóry by Bellissimki “od kuchni”.

Prywatnie pasjonuje się sportem żużlowym i fotografią analogową.

Aleksandra Korta

Anna Chrzanowska

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Od 2006 roku jej ogromną pasją jest medycyna estetyczna. W swojej pracy kieruje się podejściem, że współczesna medycyna estetyczna to nie tylko botoks i wypełniacze.

Specjalizuje się w najnowocześniejszych technologiach z użyciem produktów do rewitalizacji skóry, które pobudzają procesy odnowy. Jest przeciwniczką przesady i przerysowania dlatego skupia się na terapiach Anti-Aging pobudzających naturalne procesy regeneracyjne.

Prywatnie szczęśliwa mama, macocha i żona, spełniona zawodowo w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, która stała się źródłem jej wrażliwości, zrozumienia i hartu ducha.

W wolnym czasie praktykuje Ashtanga jogę, jazdę konną i zawsze stara się znaleźć chwilę na rozwój osobisty.

Aleksandra Korta

Agnieszka Lewandowska

KOSMETOLOG / PODOLOG

Absolwentka Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca sie w diagnostyce skóry oraz terapii trądziku.

Jej zdaniem w prowadzeniu terapii przeciwtrądzikowych najważniejsze jest znalezienie przyczyny problemu. Jest ekspertką w analizie badań z krwi, dzięki którym trafnie planuje leczenie.

Oprócz kosmetologii jej druga pasją jest podologia.

Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich, podróży, sportu, muzyki, książek.

Aleksandra Korta

Justyna Klok

TRYCHOLOG / KOSMETOLOG

Specjalistka-trycholog, aktywny członek Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego oraz International Trichoskopy Society. Rozwiązuje problemy ze skórą głowy oraz nadmiernym wypadaniem włosów. Ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii na kierunku kosmetologia i od 2009 roku pracowała jako kosmetolog.

Podczas swojej praktyki zauważyła jak wiele osób zmaga się ze zmianami na skórze głowy lub z nadmiernym wypadaniem włosów. Po odbyciu licznych szkoleń wiedziała, że to kierunek, w którym pragnie się rozwijać.

Pracuje w nurcie trychologii funkcjonalnej. Oznacza to holistyczne podejście do problemu, analizę wyników badań, trybu życia jak również diety. Skupia się na znalezieniu przyczyny problemu, a nie jego krótkotrwałej eliminacji. Dzięki temu jej terapie są skuteczne i długotrwałe.

Aleksandra Korta

Urszula Przepióra

DIETETYK KLINICZNY

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Dietetyk kliniczny specjalizujący się w chorobach tarczycy, zaburzeniach gospodarki węglowodanowej oraz w chorobach układu pokarmowego.

Swoją wiedzę pogłębia na licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz z własnego doświadczenia. Chorując na choroby autoimmunologiczne doskonale wie z czym zmagają się na codzień jej pacjentki.

Działania, które rekomenduje mają na celu poprawę funkcjonowania organizmu oraz przywrócenie równowagi hormonalnej, co przekłada się na poprawę samopoczucia jak również na poprawę wyglądu zewnętrznego. Ta ostatnia kwestia jest dla nas kobiet szczególnie ważna.

Oprócz zamiłowania do zdrowego stylu życia uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu dbając o swój zaczarowany ogród